29000, м. Хмельницький, вул. Володимирська, 105, оф. 4 Тел./Факс: +38 (0382) 702-742; Мобільний: +38 (096) 28-099-28
Адвокатська контора "Місяць і Партнери"

Адвокатська контора”місяць і партнери“

Адвокатська контора “Місяць і Партнери” з 2006 року успішно працює на ринку юридичних послуг України. Основними принципами роботи є довіра і розуміння особистих правових негараздів довірителів, пошана і подяка за надану допомогу.

Надзвичайна важливість функціонального навантаження адвокатури вимагає від адвоката слідування високим етичним стандартам поведінки, обумовлює необхідність збалансування служіння адвоката інтересам суспільства в цілому, дотримання принципів законності і верховенства права.

Адвокатська контора спеціалізується на наданні правової допомоги громадянам та юридичним особам під час розгляду цивільних, адміністративних та господарських спорів, а також, здійснення захисту під час кримінального провадження.

Адвокатська контора “Місяць і Партнери” має значний досвід представництва інтересів у справах по визнанню дій органів державної влади незаконними, визнанню правочинів недійсними, орендних правовідносин, з питань захисту права власності, земельних та корпоративних спорів.

Ми завжди говоримо правду, якою б неприємною для нашого довірителя вона не була. Доводити до довірителя усю інформацію у справі – одне з головних наших завдань. Тільки в цьому випадку ми можемо разом виробити найбільш ефективну стратегію роботи у справі, зваживши усі “плюси” і “мінуси” кожної з можливих правових позицій. Ми чесно визначаємо вартість роботи конкретного адвоката при наданні юридичної допомоги, вказуючи усі можливі суми витрат по справі.

Наша команда

00165

Рачок Роман

Адвокат, арбітражний керуючий
  • +38 (097) 272-82-42
  • (0382) 702-742

Виникли запитання? Звертайтеся до нас!

Ви можете задати питання нашим адвокатам скориставшись формою зворотнього зв’язку.

зв’язатися з нами